Amade RestaurantZlatá Praha RestaurantGolf Brno a.s.Restaurace u Lonských

Pro podniky – box1

Pro podniky – box2


Pro vinárny

Registrace

Registrace je velice snadná, stačí vyplnit krátký registrační formulář. Následně obdržíte registrační údaje a po vyplnění karty Vaší provozovny vstupujete do soutěže.

Pro více informací kontaktujte: 

Milan Novák +420 775 857 916 e-mail: novak@conventia.cz

 Co získáte po přihlášení do soutěže?

Ihned po registraci své vinárny budete kontaktováni pracovníky CGA a budou vám přiděleny přístupové údaje pro vyplnění informací o vaší vinárně. Současně vám bude zasláno logo Czech Gastronomy Awards - Nominovaná vinárna, které můžete využívat na svých reklamních materiálech. Toto logo smíte umístit na své www stránky, zakomponovat je do své veškeré emailové komunikace nebo jej jinak marketingově používat po dobu hlasování. Pokud využíváte pro svůj marketing sociální sítě, nominační logo můžete využívat pro podporu u svých fanoušků na stránkách Facebook, Twitter a dalších sociálních portálech s odkazem na oficiální stránky soutěže. Využijte nominační logo pro zvýšení návštěvnosti na vašich stránkách a pro získání většího počtu hlasů vaší vinárny!

Nebojte se do soutěže zapojit své hosty!

Výzvu k hlasování právě pro tu vaši vinárnu můžete připojit ke svému nápojovému lístku, na své www stránky s odkazem na hlasování nebo třeba na pozvánky svých speciálních akcí. Pokud vaši hosté mají v oblibě právě tu vaši vinárnu, rádi vám dají hlas.


Získali jste ocenění. Co dál?

Získali jste ocenění? Gratulujeme! Využijte je co nejefektivněji pro zviditelnění své restaurace. Nabízíme vám pár nápadů, jak ocenění využít pro svůj marketing:

Logo ocenění

Vítězná loga jsou rozesílána ihned po zveřejnění vítězných vináren. Logo smí být marketingově využíváno pouze vítěznými kavárnami a nesmí být jakkoliv modifikováno, zejména ne ořezáním regionu označujícího za kterou oblast byla cena udělena, modifikací kategorie a roku a změnou poměru stran nebo barev. Jediná povolená modifikace je její velikost.

Logo smí být po neomezenou dobu využíváno k marketingovým účelům pro veškerou ATL a BTL komunikaci. Nejvhodnějším umístěním loga jsou webové stránky vinárny, nápojové lístky, označení dveří etiketou, uvedení na dopisní nebo mailové korespondenci nebo na gastronomických portálech.

Etikety

Etiketa s označením ocenění CGA je nejvýraznějším zviditelněním při příchodu hostů do vinárny. Pro vaše zákazníky je to garance kvality již při jejich vstupu do vinárny, pro kolemjdoucí je lákadlem k návštěvě. Nebojte se vystavit etiketu na viditelné místo vstupních dveří!

Public Relations

Tisková zpráva o získání ceny může být rozeslána jak regionálnímu tisku, odborným časopisům a na zpravodajské portály, tak i zpravodajským agenturám a celostátním deníkům v případě získání hlavní celostátní ceny. Ať už využijete služeb některé z profesionálních PR agentur nebo zprávu rozešlete sami, tato forma prezentace může velmi pomoci ve zviditelnění vaší vinárny na správných místech. Oficiální tisková zpráva o vítězích je po vyhlášení výsledků vydána i organizátorem soutěže a rozeslána na všechna důležitá místa od tiskových agentur počínaje, přes www servery, až po odborné časopisy.

Webové stránky

Vaše www stránky by měly být prvním místem, na kterém se logo ocenění objeví. Tato forma prezentace je téměř zadarmo a pro vaše hosty může být důležitým ujištěním o tom, že si tu vaši vinárnu vybrali správně.

Reklamní materiály

Nebojte se využít logo vítězného ocenění i na další materiály jako jsou dopisní papíry, zápatí e-mailů, veškeré tiskové materiály, které poskytujete svým hostům jakými jsou nápojový lístek a pozvánky na speciální akce. Logo můžete použít i na prezentacích pro své firemní partnery. Získání ocenění v soutěží Czech Gastronomy Awards znamená, že vaše vinárna je vyjímečná!Generální partner:
Zlatý partner:
Stříbrný partner:
Bronzový partner:
Generální mediální partner:
Mediální partner:
Přihlásit se do Czech Gastronomy Awards 2012