Warning: Creating default object from empty value in /nfsmnt/hosting2_1/c/5/c5a20f1d-7409-4988-836b-970b3d868f16/gastronomyawards.cz/web/wp-content/plugins/members/includes/functions.php on line 21
Pro partnery | Czech Gastronomy Awards

KAVÁRNA ROKU 2014TŘETÍ ROČNÍK ÚSPĚŠNÉ SOUTĚŽEOCENĚNÍ JSOU UDĚLOVÁNA V KAŽDÉM KRAJI ČESKÉ REPUBLIKY58 PŘIHLÁŠENÝCH KAVÁREN JIŽ V PRVNÍM ROČNÍKUSOUTĚŽ JE ORGANIZOVÁNA VE SPOLUPRÁCI S VOLNOČASOVÝM SERVEREM HOUSER.CZHLASUJTE NA WWW.HOUSER.CZ

Pro partnery – box1

Pro partnery – box2


Pro partnery

Proč se stát partnerem soutěže?

Stovky restaurací, desítky kaváren, barů, vináren, cukráren a cateringových společností se zapojily do největší národní gastronomické soutěže Czech Gastronomy Awards a bojují o ocenění stát se nejoblíbenějším podnikem v kraji a o další ceny.

Czech Gastronomy Awards je unikátní příležitostí zviditelnit se před těmito podniky a využít je k vytvoření nových obchodních vztahů.

Ať už jste dodavatelem gastronomických zařízení, surovin nebo jiných výrobků a služeb, pomůžeme vám získat nové zákazníky.
 
Pro více informací kontaktujte:

Marek Strohmaier, tel. +420 774 839 450, email: strohmaier@conventia.cz

 

Co získáte partnerstvím v soutěži?

  1. Kontakty na nové zákazníky
  2. Mediální podporu své značky
  3. Možnost distribuce reklamních materiálů
  4. Možnost prezentace produktů a služeb
  5. Vstupenky na slavnostní večer

Strategické partnerství

Partner Czech Gastronomy Awards získává jedinečné postavení při organizaci významné profesionální i společenské události od svého počátku. Tato soutěž je na českém trhu jediná svého druhu, je velmi silně vnímána veřejností, ale zejména soutěžícími gastronomickými provozovnami.Partner:
Přihlásit se do Czech Gastronomy Awards 2013