Warning: Creating default object from empty value in /nfsmnt/hosting2_1/c/5/c5a20f1d-7409-4988-836b-970b3d868f16/gastronomyawards.cz/web/wp-content/plugins/members/includes/functions.php on line 21
Pro podniky | Czech Gastronomy Awards

BAR ROKU 2014TŘETÍ ROČNÍK ÚSPĚŠNÉ SOUTĚŽEOCENĚNÍ JSOU UDĚLOVÁNA V KAŽDÉM KRAJI ČESKÉ REPUBLIKY69 PŘIHLÁŠENÝCH BARŮ JIŽ V PRVNÍM ROČNÍKUSOUTĚŽ JE ORGANIZOVÁNA VE SPOLUPRÁCI S VOLNOČASOVÝM SERVEREM HOUSER.CZHLASUJTE NA WWW.HOUSER.CZ

Pro podniky – box1

Pro podniky – box2


Pro bary

Registrace

Registrace je velice snadná, stačí vyplnit krátký registrační formulář na stránce www.houser.cz. Následně po registraci a po vyplnění karty své provozovny vstupujete automaticky do soutěže.

Pro více informací kontaktujte: 

Miroslava Zrubková, +420 775 865 317, e-mail: zrubkova@conventia.cz


Co získáte po přihlášení do soutěže?

Ihned po registraci svého baru na oficiálních stránkách soutěže www.houser.cz a vyplnění karty své provozovny vstupujete automaticky do soutěže. Současně vám bude zasláno logo Czech Gastronomy Awards - Nominovaný bar, které můžete využívat na svých reklamních materiálech. Toto logo smíte umístit na své www stránky, zakomponovat je do své veškeré emailové komunikace nebo jej jinak marketingově používat po dobu hlasování. Pokud využíváte pro svůj marketing sociální sítě, nominační logo můžete využívat pro podporu u svých fanoušků na stránkách Facebook, Twitter a dalších sociálních portálech s odkazem na oficiální stránky soutěže. Využijte nominační logo pro zvýšení návštěvnosti na vašich stránkách a pro získání většího počtu hlasů vašeho baru!

Nebojte se do soutěže zapojit své hosty!

Výzvu k hlasování právě pro ten váš bar můžete připojit ke svému jídelnímu lístku, na své www stránky s odkazem na hlasování nebo třeba na pozvánky svých speciálních akcí. Pokud vaši hosté mají v oblibě právě ten váš bar, rádi vám dají hlas.

Získali jste ocenění. Co dál?

Získali jste ocenění? Gratulujeme! Využijte je co nejefektivněji pro zviditelnění svého baru. Nabízíme vám pár nápadů, jak ocenění využít pro svůj marketing:

Logo ocenění

Vítězná loga jsou rozesílána ihned po zveřejnění vítězných barů. Logo smí být marketingově využíváno pouze vítěznými bary a nesmí být jakkoliv modifikováno, zejména ne ořezáním regionu označujícího za kterou oblast byla cena udělena, modifikací kategorie a roku a změnou poměru stran nebo barev. Jediná povolená modifikace je její velikost.

Logo smí být po neomezenou dobu využíváno k marketingovým účelům pro veškerou ATL a BTL komunikaci. Nejvhodnějším umístěním loga jsou webové stránky baru, jídelní a nápojové lístky, označení dveří etiketou, uvedení na dopisní nebo mailové korespondenci nebo na gastronomických portálech.

Etikety

Etiketa s označením ocenění CGA je nejvýraznějším zviditelněním při příchodu hostů do baru. Pro vaše zákazníky je to garance kvality již při jejich vstupu do baru, pro kolemjdoucí je lákadlem k návštěvě. Nebojte se vystavit etiketu na viditelné místo vstupních dveří!

Public Relations

Tisková zpráva o získání ceny může být rozeslána jak regionálnímu tisku, odborným časopisům a na zpravodajské portály, tak i zpravodajským agenturám a celostátním deníkům v případě získání hlavní celostátní ceny. Ať už využijete služeb některé z profesionálních PR agentur nebo zprávu rozešlete sami, tato forma prezentace může velmi pomoci ve zviditelnění vašeho baru na správných místech. Oficiální tisková zpráva o vítězích je po vyhlášení výsledků vydána i organizátorem soutěže a rozeslána na všechna důležitá místa od tiskových agentur počínaje, přes www servery, až po odborné časopisy.

Webové stránky

Vaše www stránky by měly být prvním místem, na kterém se logo ocenění objeví. Tato forma prezentace je téměř zadarmo a pro vaše hosty může být důležitým ujištěním o tom, že si tu vašeho baru vybrali správně.

Reklamní materiály

Nebojte se využít logo vítězného ocenění i na další materiály jako jsou dopisní papíry, zápatí e-mailů, veškeré tiskové materiály, které poskytujete svým hostům jakými jsou jídelní lístek, nápojový lístek a pozvánky na speciální akce. Logo můžete použít i na prezentacích pro své firemní partnery. Získání ocenění v soutěží Czech Gastronomy Awards znamená, že váš bar je vyjímečný!Partner:
Přihlásit se do Czech Gastronomy Awards 2013